Brno zdolalo Hranice v přípravném utkání, plánovaný zápas s Hustopečemi se zrušil a Brno se tak soustředí na první kolo extraligy

Házenkářům dnes započaly poslední dny přípravy, po kterých přijde již ostrá zkouška v rámci prvního kola extraligy 17/18, které je naplánováno na tento víkend. SKKP Brno se v úvodním kole utká s Karvinou.

Zápas se odehraje v neděli od 10.30 na karvinské palubovce a ke sledování bude na klasických portálech – Onlajny (textový přenos) nebo TVcom (video přenos)

 

Přípravný zápas: SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 31:30 (15:16)

Minulý týden se brněnští házenkáři utkali v přípravném utkání na domácí půdě s extraligovým celkem TJ Cement Hranice. Obě poloviny zápasu byly velmi vyrovnané. Brno v rámci přípravy opět vyzkoušelo postavit do brány všechny tři brankáře a na hřišti byl postupně k vidění celý kádr domácího mužstva. První polovinu vybojovali pro sebe hosté, a to v posledních sekundách, kdy se dokázal za vyrovnaného stavu prosadit Radim Brož.

Druhý poločas se vyvíjel ve stejném duchu jako ten první. Opět se stav přeléval z jedné strany na druhou. Na závěr utkání se odehrávala zcela identická situace, jako v první půli, tentokrát ale posledních sekund – a posledního útoku – využili maximálně domácí, za které skóroval Jirka Havlát dotáhl tak utkání do vítězného konce pro svůj tým.

Zápas v číslech:
Nejvíce branek:
Havlát 5, Hanták 5, Ipser 4  – Magrla P. 6/1, Mičkal 6/2 Stržínek 5
Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/3
Vyloučení: 6 – 4

 

Zrušený zápas proti Hustopečím 

Ve středu se měli brněnští házenkáři utkat na domácí palubovce proti Hustopečím, kdy by se jednalo o poslední přípravný zápas před prvním kolem extraligy. Nakonec byl ale zápas zrušen, a tak se budou brněnští házenkáři již plně soustředit na zápas s Karvinou.

 

#SPOLECNEZAKENIK