Před brněnskými házenkáři je velká výzva, a to v podobě boje o postup do Final4!

Před zimní přestávkou čekaly brněnské házenkáře těžké extraligové zápasy. V prosinci Brno svedlo hned několik domácích duelů. Sérii zápasů odstartoval duel s Plzní, proti které domácí podlehli 30:35.

Následující zápas se odehrával přes týden a jednalo se o první zápas čtvrtfinále Českého poháru. Královopolský tým vyrazil do Karviné. Ovšem karvinští házenkáři se na domácí palubovce nedali a dokázali získat tříbrankový náskok do odvety.

 

O následujících dvou víkendech se Brno zvedlo a dokázalo vybojovat čtyři body do extraligové tabulky. První body získalo Brno proti Karviné, další body si připsalo v sobotu proti Lovosicím, kdy svého soupeře dokázalo zdolat 32:29.

 


Zítra čeká brněnské házenkáře ještě jeden zápas tohoto roku. Utkání bude rozhodující, určí totiž postupujícího do velkého finále poháru - Final4! Brněnští házenkáři mají před sebou velkou výzvu, neboť musí smést tříbrankové manko, to znamená vyhrát alespoň o čtyři branky. Přijďte ještě jednou v letošním roce podpořit brněnské házenkáře. Začátek utkání je naplánováno na 19:15. BOJUJEME SPOLEČNĚ #SPOLECNEZAKENIK

 

 

VÝSLEDKY 1. KOLA ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU

Nové Veselí 33:29 Kopřivnice

Karviná 38:35 Brno

Jičín 25:26 Plzeň

Lovosice 30:27 Hranice